Menü Bezárás

Hírek, események 2017/2018-as tanév

Tavaszi kézműves foglalkozás

A tavaszi szünet előtt a DÖK kézműves délutánokat szervezett, melyen tojástartókat készítettünk tejespohár és színes papírok felhasználásával. A felső tagozatból néhányan, míg az alsó tagozatból minden tanuló érdeklődött az esemény iránt, így osztályonként készítettük el a remekműveket, mellyel szívesen pózoltak a tanulók a fényképezőgép előtt.

Madáretető készítő verseny

A Diákönkormányzat januárban madáretető készítő versenyt hirdetett. A madáretetőket lehetőleg újrahasznosított anyagokból kellett készíteni. Sok alsós pályamunkát kaptunk, de még az ötödik osztályból is akadt versenyző páros. A tanárokból álló zsűrinek a szebbnél szebb madáretető közül igen nehéz volt kiválasztani a legjobbat. Végül a szavazatok összeszámlálása után Rostás Roland negyedik osztályos tanuló érdemelte ki az első helyezettnek járó jutalmat.